O nás

Jsme skupinka lidí, kteří se potkali (mnozí již před mnoha lety) při práci s produkty společnosti Inforamtica a postupně vytvořili firmu s názvem Infa Partner, což znamená Partner Informaticy (mimochodem nám můžete říkat zkráceně „Infa“).


Kontaktovat

O nás

O firmě

O lidech

O zákaznících

Firma byla založena v roce 2004, nicméně první zakázky byly realizovány někdy v roce 2001 ještě jako část společnosti Sybase Czech, ze které se Infa Partner vyčlenila. Začali jsme ve třech lidech v pronajatých skromných kancelářích na Evropské třídě v Praze. Klíčovým pro nás byl podpis distribuční smlouvy se společností Informatica. Tato společnost se nám na dlouhá léta stala osudnou (v tom nejpozitivnějším slova smyslu) a náš osud byl s jejím spojen takřka pupeční šňůrou. Stali jsme se jejím významným partnerem, který zastupoval její aktivity v Čechách a na Slovensku. Abychom naše partnerství ještě upevnili, přejmenovali jsme se na čas na INFORMATICA CZ.

Všechny začátky jsou těžké, ale brzy jsme se ocitli jako na kolotoči a nevěděli jsme, kam dřív skočit. Začalo přibývat poptávek, prezentací, výběrových řízení a zaplaťpánbů i spokojených zákazníků. Začali jsme růst, rozšiřovat naše řady, a především rozšiřovat okruh partnerů, kteří nám pomáhali projekty realizovat. I díky nim jsme získali nejen zákazníky v Čechách, ale i na Slovensku a v Rumunsku. Technologie Informatica se díky tomu stala rozšířenou a velmi používanou platformou pro datovou integraci v celém regionu.

Dalším významným milníkem v naší historii se stal rok 2012, kdy jsme se rozhodli rozšířit portfolio nabízených technologií a podepsali jsme kontrakt z významnými technologickými firmami v oblasti bezpečnosti testovacích dat a prediktivní analýzy. S novými produkty přišly i nové zkušenosti, díky kterým dnes nejsme pouhým distributorem, ale jsme dnes schopni se o datech bavit i v širších „byznysových“ souvislostech.

Zkrátka nyní zažíváme dramatický přerod z úspěšného softwarového distributora na (doufejme ještě úspěšnějšího) dodavatele služeb, konzultací, vzdělání a poradenství. Dneska jsme firmou s více než padesátimilionovým obratem, s mezinárodním přesahem, s respektem a dobrou pověstí. Snažíme se být firmou, která si „umí povídat“ jak velkými korporacemi, tak se startupovou komunitou, nikdo pro nás není ani příliš velký, ani moc malý.

Nabízíme možnost realizace standardních školení v našem školícím středisku INFA Partner, Křenova13, Praha 6, případně školení na zakázku u nás nebo u zákazníka. Kromě níže uvedených standardních školení také realizujeme praktické workshopy pro seznámení s dalšími technologiemi Informatica – Informatica Data Quality, Master Data Management, Big Data Management, Test Data Management, Informatica Cloud atd. Školení jsou standardně prováděna v českém jazyce, volitelně (na zakázku) lze realizovat v anglickém jazyce.

Pomohli jsme klientům nejen u nás doma, ale i v zahraničí, náš otisk jsme zanechali třeba v Maďarsku, Rakousku, Rumunsku, Holandsku a samozřejmě na Slovensku.

„Tlustý“ loga: našimi zákazníky byli či jsou a Informaticu používají: ČS, ČSOB, KB, Raiffeisenbank, J&T, VUB, Sberbank, ČPOJ, Allianz, NN pojišťovna, O2, Vodafone, Česká pošta, Letiště, MSD, US Steel, MVČR

Jak spolupracujeme

Krok 1 zaujali jsme Vás → zavoláte nám
Krok 2 potkáme se → zjistíme kompatibilitu
Krok 3 dohodneme se → najdeme společné téma
Krok 4 a jdeme na to (= trh)

Kontaktovat