Jsme datová rafinérie

Jsou-li data ropou 21. století (což určitě nečtete poprvé), tak my, Infa Partner, vám pomáháme přetvářet surová data v prakticky využitelné informace, pro rozhodnutí, která pohání váš byznys.

Koncept Datové Rafinerie (DRf) jsme využili kvůli analogii procesu rafinace (=zkvalitňování/vylepšování) vstupů, který v obou případech probíhá, a nikoli proto, že by se nám líbily špinavé páchnoucí olejářské provozy, od nichž jsem si vypůjčili název. Naše Datová Rafinerie 21.století je tedy na rozdíl od rafinerie v původním smyslu slova zcela čistá a zelená (pozn. nejen pro ekologicky zaměřené čtenáře).

Refinerie Datová integrace Zjistit více
Refinerie Datová kvalita Zjistit více
Refinerie Data Governance Zjistit více
Refinerie Master Data Management Zjistit více

Technologie

Produktové řady od Informatiky mají přízvisko „inteligentní“, jelikož využívají inteligentní datovou platformu Claire. Claire je engine pro správu metadat, který používá algoritmy umělé inteligence (Artificial Intelligence) a strojového učení (Machine Learning), aby pomohl automatizovat vývoj a monitorování procesů pro správu dat, nabízel uživatelům inteligentní doporučení jak a která data využívat, urychlil adaptaci řešení změnám přicházejícím zevnitř i zvenku organizace.
 

Big Data

Hadoop a jiné potvory

Zjistit víc

Cloud Services

Data v mracích

Zjistit víc

Data Integration

Data všech aplikací a systémů spojte se

Zjistit víc

Data Quality

Když data tak správná

Zjistit víc

Data Security

Bezpečná data jsou stejně důležitá jako bezpečný sex.

Zjistit víc

Master Data Management

Nejsprávnější správná data

Zjistit víc

Business témata

A k čemuže jsou (ty nástroje)? Tyto nástroje pro správu dat společnosti Informatica, lze spolu s produkty třetích stran využít jako efektivní součásti architektury obchodních systémů,  aplikací a řešení různých oblastí byznysu.


ZOBRAZIT témata