Obchodník/byznys developer/sales manager

Jsme malá česká IT a konzultační firma, která již přes 20 let dodává produkty, služby a řešení svým zákazníkům, především bankám, telco společnostem, ale i výrobním podnikům, e-commerce atd. Kromě jiného zastupujeme na českém a slovenském trhu americkou IT společnost Informatica Corp., která je leadrem v oblasti datového managementu (integrace dat, data governance, master data management...)

Co budeš dělat: „Když data, tak ta správná...“ To je náš slogan, naše mantra. My se snažíme pomoci našim klientům získat z jejich dat užitečné informace, aby je mohl použít pro své rozhodování. A k tomu potřebujeme i tebe... Dostaneš portfolio zákazníků (od všeho trochu: banky, pojišťovny, telco společnosti, utility), kde vidíme nějaký potenciál pro prodej našich technologií. Těmhle potenciálním klientům prolezeš barák skrz naskrz (nejen IT a nákup, ale hlavně „byznys“, což v naší mluvě znamená vše, co není IT – prodejní kanály, marketing, riskaře, bezpečnost, controlling, finance a především vedení…) a zjistíš, co dělají, co je trápí a co by mohli potřebovat. Zatímco ty s nimi budeš mluvit „lidskou“ řečí a navazovat vztahy, v zádech ti bude stát kolega – produktový/technický specialista, který bude mluvit ajťáckým jazykem tam, kde to bude potřeba. Postupně spolu se zákazníkem vytvoříte vizi toho, co by mohl potřebovat, co mu to může přinést a jak mu to domůže od jeho starostí, a následně mu dodáš smysluplné řešení. Zároveň budeš nosit k nám do firmy informace o tom, co by zákazník potřeboval a jaké má nápady, abychom to mohli interně probrat a třeba vymyslet nějaký nový byznys. 

Co od tebe očekáváme: drajv, selský rozum, otevřenou hlavu, kritické myšlení, smršť nápadů, trošku té loajality, chuť tvořit nový byznys, nemít strach vlézt do „čalouněných dveří“ k těm nejvyšším šéfům, mít sebevědomí k tomu být pro klienta rovnocenný partner, nebát se udělat sem tam nějaký ten „kold kól“, být systematický a samostatný, mít ucházející angličtinu, vtip, nadšení, entuziasmus, dobrou náladu…

Co ti nabídneme: slušný plat, „obchoďácké“ bonusy, kreativní práci, spolupodílení se na směřování firmy, pohodový tým, nějaké ty samozřejmosti, jako je telefon, notebook, auto a stravenky, možnost sem tam vycestovat do světa, něco se naučit, dobře poznat zevnitř největší firmy v zemi (aniž by ses musel přizpůsobovat jejich korporátním zvyklostem), možnost využívat home office.

Co ti u nás nehrozí: nechceme od tebe bůhví jakou technickou zdatnost (od toho jsou u nás jiní), nebudeme tě otravovat různými reporty, excely a dalšími korporátními zbytečnostmi, obecně vůbec nemáme korporátní manýry, složité procesy, zbytečné meetingy a podobně, určitě nebudeš nucen sedět na zadku v kanceláři. 

Proč se přidat právě k nám

brasna.png

Dlouhodobé projekty se spolehlivým parťákem v zádech

penezenka.png

Odměna bude odpovídat Vaší praxi a nabitým, ale i nabytým zkušenostem

srdce.png

Jedinečný přístup a péče o spolupracovníky - Loyalty program

up.png

Nabízíme zajímavé projekty s možností seberalizace a profesního růstu

obrazovka.png

Naučíme Vás pracovat v technologiích, které dosud neovládáte

hand.png

Pokud Vám nebude vyhovovat práce na určitém projetu, můžeme Vám nabídnout jiný, který bude lépe odpovídat Vašim znalostem

Ani tato pozice ti „nesedí“?

Nevadí, v tom případě nám zašlete Vaše CV a můžeme se společně zamyslete nad Vaším možným uplatněním, nebo doškolením Vašich znalostí.

Poslat životopis