CLAIRE

Prozkoumejte inteligentní automatizaci pro každého.

 O CLAIRE®

CLAIRE využívá jednotnou inteligenci metadat a poskytuje funkce kopilota s umělou inteligencí, které automatizují různé úlohy správy dat a zvyšují efektivitu a produktivitu.

Díky funkcím AI copilot může vaše společnost překonat konkurenci snížením složitosti, umožněním škálování, zrychlením poskytování dat datovým týmům a dalšími funkcemi.

Zkraťte dobu klasifikace dat až o 50 %.

Zlepšete zjišťování dat až 100x rychleji.

Odhalte klíčové poznatky o datech v mnohem kratším čase.

Zvyšte produktivitu až o 20 % a více.

 

Přehlednost dat a doporučení pro vývojáře a architekty - S jistotou zjistěte zdrojová data a automatizujte integrační a datové vědecké pipeline během několika minut. CLAIRE vám umožní rychleji vytvářet pipelines tím, že usnadní objevování, automatické odvozování schémat, automatickou kvalitu dat, automatické poskytování dat a další.

Samoobsluha pro analytiky a podnikové uživatele - Zlepšete možnosti samoobsluhy pomocí personalizovaných doporučení na trhu s daty. CLAIRE vám poskytuje doporučení datových sad a kompletní lineární informace, stejně jako objevování a doručování relevantních datových zdrojů, kdykoli a kdekoli je potřebujete - to vše pro ještě lepší zážitek z nakupování dat.

AI copilot pro správce a kurátory dat - Zvyšte svou produktivitu spoluprací s CLAIRE. Poskytuje inteligentní glosářové asociace, znalostní grafy, kurátorská doporučení, automatizovanou lineaci, řízenou navigaci a další funkce, které výrazně zjednoduší vaše každodenní úkoly.

Sledovatelnost dat a automatizace pro správce a provozní pracovníky - Snižte až o 60 % manuální práci při provozu dat, zabezpečení a provozu infrastruktury. Pro urychlení dodávek dat vám CLAIRE poskytuje pozorovatelnost dat, samočinné ladění, samoopravu, inteligentní plánování, integrovanou orchestraci a automatizované přidělování prostředků.

Základní zdroje pro inspiraci k úspěchu - Data potřebují umělou inteligenci. Zjistěte, jak engine CLAIRE AI automatizuje datové potrubí pomocí inteligentních doporučení.