Pracuji a potřebuji se starat.

Protože nás (stejně jako mnoho jiných firem ;-) zajímají problémy a přání našich zaměstnanců*kyň a spolupracovníků* ic, narazili jsme na, pro nás dosud opomíjené téma, kterým je péče o své nejbližší. Teď nemyslíme "paragraf" na ošetřování člena rodiny, když máme nemocné dítě.

Myslíme tím, když se staráte dlouhodobě o své rodiče, partnera, partnerku, manžela, nebo manželku a začínáte pociťovat, že se vám situace vymyká z rukou. Snažíte se pomáhat, ale potřebovali byste sami pomoct. Ano i toto k životu patří, a tudíž se tato životní situace nevyhnula našemu kolegovi, který ale včas našel poradenství, které nabízí Byznys pro společnost lidem, kteří se snaží skloubit práci s péčí o své nejbližší, podporu a pomoc v programu „Starám se a pracuji“

Už jen to, že zjistíte, že na to nemusíte být sami, je nesmírná úleva a jakmile začnete některé služby odebírat, nastane změna, která vám dává naději, že tuto situaci zvládnete.

V INFě se dlouhodobě snažíme tvořit pracovní prostředí, které podporuje zdraví a pohodu našich zaměstnanců a spolupracujících specialistů. 

Péče o rodinné příslušníky je důležitou součástí tohoto přístupu a jsme rádi, že můžeme pomoci našim zaměstnancům, aby se v této oblasti cítili také podpořeni. 

Proto i podpora v této oblasti patří do služeb našeho „věrnostního“ programu.