Ocenění

 

SearchDataManagement.com: Produkt roku 2007 v oblasti integrace dat – 2008
Sada Informatica 8.5 byla webem SearchDataManagement.com v oblasti datové integrace označena jako „nejlepší z nejlepších“ a oceněna jako produkt roku 2007. Informatica 8.5 získala vysoké uznání od porotců, kteří ji vyhodnotili jako „nejpragmatičtější volbu“ ze všech nominovaných v oblasti datové integrace; přičemž ji detailně posuzovali v kritériích inovace, výkon, snadnost integrace do okolního IT prostředí, snadnost použití a managementu, funkcionalita a hodnota. Stále více firem si uvědomuje výhody práce s daty jako s hodnotným firemním aktivem a Informatica 8.5 reaguje na tyto moderní výzvy efektivní integrací, správou a využíváním hodnoty vnitrofiremních dat.

 

Intelligent Enterprise: Cena redakce – 2008
Společnost Informatica byla označena za jednu z dvanácti ICT firem, které budou mít v roce 2008 největší vliv na sféru business inteligence v podnicích. Toto ocenění společnost obdržela při příležitosti předávání výročních cen redakce, které jsou udělovány co do inovativnosti a významu pro trh předním podnikatelským subjektům působícím v tomto segmentu.

 

Ventana Research: Ceny za vůdčí pozici v managementu výkonu – 2007
Obranná akviziční univerzita USA (DAU), zákazník společnosti Informatica, byla nominována na Cenu za vůdčí pozici v managementu výkonu v oblasti správy informací. Tyto ceny jsou udělovány organizacím, které při dosahování optimálního dopadu na podnikání demonstrují vůdčí přístup v kombinování klíčových prvků managementu výkonu – tedy pracovníků, procesů, informací a technologií.

 

Ceny týdeníku Computerworld US: Obranná akviziční univerzita USA (DAU) – 2007
Obranná akviziční univerzita USA (DAU), zákazník společnosti Informatica, získala za svůj projekt „Datový trh DAU“ Cenu za úspěch v 21. století v oblasti vzdělávání. Univerzita byla vybrána z pěti nominovaných jako celkový vítěz, a to za rozsáhlý celopodnikový datový trh konsolidující informace z více než 40 samostatných datových zdrojů. DAU a další vítězové jsou vnímáni jako průkopnické subjekty v oblasti informačních technologií. Cílem tohoto hodnotícího programu Computerworldu je rozpoznat a dokumentovat úspěchy lidí, organizací a institucí po celém světě, jejichž vizionářské aplikace informačních technologií propagují pozitivní sociální, ekonomické a vzdělávací změny.
Video (v angličtině)

  Information Management: Finalista v kategoriích Business inteligence a Prvotřídní projekty: společnost M&S Money – 2006
Firma M&S Money, zákazník společnosti Informatica, se stala finalistou při udílení ceny Business inteligence 2006 a ceny Přední projekt roku 2006, a to za „Dosažení termínu harmonizace v projektu Basilej II“. Evropské ceny Information Management, letos udělované již po jedenácté, oceňují vynikajícnost a inovaci managementu informací potřebných k podnikání. Tyto ceny jsou udělovány nejinovativnějším a nejúspěšnějším projektům využívajícím aplikace technologií obchodní inteligence a celkově nejlepším projektům managementu informací.
  DM Review: Cena za řešení světové třídy – 2006
Firmy Informatica, Deloitte Consulting a Nationwide, jejich zákazník, získaly cenu za řešení světové třídy udělovanou časopisem DM Review v kategorii Management dat. Cena byla udělena za přelomovou iniciativu FOCUS, několikaletý projekt měnící management finančních dat na straně zákazníka Nationwide, který díky němu přetransformoval své celopodnikové finance na celosvětové úrovni, a to za spolupráce svých poskytovatelů služeb, firem Deloitte Consulting a Informatica. Za páteř integrace dat byla vybrána platforma Informatica PowerCenter Advanced Edition, která unifikuje celý systém FOCUS do jednotné platformy používané více než 2 000 obchodními uživateli na všech úrovních a ve všech obchodních jednotkách firmy Nationwide.
  Britská počítačová společnost (BCS): Vítěz ceny za podnikatelské výsledky – 2006
Společnost Informatice a její zákazník Carphone Warehouse byli jmenováni vítězem prestižní ceny za podnikatelské výsledky, kterou uděluje Britská počítačová společnost, a to v kategorii Prodej, obchod a výroba. Firma Carphone Warehouse zaujala úspěšnou implementací datově integrační platformy PowerCenter, která jí umožňuje každodenní rychlý a spolehlivý přístup k informacím o prodejích po celém světě a k detailním údajům o jednotlivých telefonních hovorech. Informatica PowerCenter zde nahradil speciální rutiny pro integraci dat, které si tato firma programovala sama, a tak pomohl zefektivnit podnikatelské procesy, zlepšit peněžní toky a celkově zlepšit ziskovost. BCS je renomovaným orgánem britského průmyslu informačních technologií a autorizovanou inženýrskou institucí pro oblast informačních technologií.
  The Data Warehousing Institute (TDWI): Cena za nejlepší praktické výsledky – 2006
Firmy Informatica, Teradata a Nationwide získaly cenu TDWI za nejlepší praktické výsledky v kategorii managementu hlavních dat. Informatica PowerCenter Advanced Edition slouží jako datová integrační páteř iniciativy FOCUS zaměřené na management finančních dat, v rámci které se slučují data z více než 200 původních aplikací do celopodnikového datového skladu firmy Teradata. Výsledkem tohoto projektu managementu hlavních dat a data governance bylo, že společnost Nationwide zlepšila svou schopnost plnit regulační požadavky, snížila náklady na informační technologie a posílila svůj podnikatelský přístup.
  Ventana Research: Cena za vůdčí přístup v managementu výkonu – 2006
Společnost Informatica a její zákazníci - BNSF, veřejné školy regionu Fairfax County a americká pobřežní stráž - získaly čtyři z pěti cen udělovaných agenturou Ventana Research. Útvar IT firmy Informatica pod vedením CIO Tonyho Younga získal cenu za úspěšné využití technologie, včetně platformy Informatica PowerCenter, na zlepšení obchodních aktivit. Školy regionu Fairfax County získaly cenu za celkový přístup, firma BNSF si odnesla tuto cenu pro oblast financí a konečně americká pobřežní stráž získala cenu za vůdčí přístup v oblasti technologií.
  CIO Decisions: Cena za vedoucí přístup v segmentu firem střední velikosti – 2006
Tuto prestižní Cenu za vedoucí přístup získal hlavní informační ředitel firmy Informatica Tony Young. Byl jedním z 25 vítězů vybraných ze 175 nominovaných a byl oceněn za posilování úspěchu firmy Informatica díky „kreativnímu a cenově efektivnímu využití informačních technologií“. Nominovaní byli hodnoceni komisí složenou z redaktorů časopisu CIO Decisions, pracovníků z oblasti IT a experty v této oblasti podle toho, jak úspěšně propojili IT s obchodními aktivitami a dosáhli úspěchů v projektech ve svých firmách střední velikosti.
  American Business: Cena Stevie – 2006
Při udělování těchto cen se společnost Informatica umístila ve třech kategoriích, včetně nejlepšího příběhu roku 2006 „Obrat k lepšímu“. Do finále se probojovali též specialisté podpory zákazníků firmy Informatica, a to v kategorii „Nejlepší tým služeb zákazníkům“, a v kategorii „Nejlepší ředitel IT“ se pak mezi finalisty umístil hlavní technologický ředitel firmy Informatica James Markarian. Ceny Stevies oceňují snahu, výsledky a pozitivní přínos firem a podnikatelů po celém světě.
  Information Age: Ceny za efektivní IT – 2006
Při udělování těchto cen bodovali dva zákazníci firmy Informatica: společnost Carphone Warehouse se umístila na finálovém seznamu v kategorii Nejefektivnější použití IT v oblasti maloobchodu a agentura AC Nielsen se dostala mezi finalisty v kategorii Nejefektivnější použití informací. Ceny za efektivní IT udělované časopisem Information Age oceňují strategie, které demonstrují to, jak technologie poskytuje skutečnou obchodní hodnotu.
  Intelligent Enterprise: Firmy hodné ke sledování – 2006
Časopis Intelligent Enterprise označil společnost Informatica za jednu ze „žhavých firem“ roku 2006. Redaktoři poznamenávají: „Společnost Informatica perfektně dodržuje svoji identitu a v oblasti datové integrace ji lze chápat v podstatě jako Švýcarsko. Akvizice firmy Similarity Systems přinesla do jejího portfolia kvalitu dat. PowerCenter 8 vytváří pracovní základu pro širší výzvy jak se zákazníci přesunují směrem k využití architektury orientované na služby.“
  San Jose Merkury Nes Awards: Silicon Valley 150 – 2006
Společnost Informatica byla vybrána časopisem San Jose Merkury News jedním z 2005 nejvýznamnějších firem ze Silicon Valley. Silicon Valley Top 150 uvádí přední firmy z okolí San Franciska podle tržeb za poslední čtyři čtvrtletí. V roce 2005 společnost Informatica poskočila mezi těmito předními firmami v oblasti technologií o sedm příček na 94. místo.
  Asia Pacific ICT Awards: Cena za zdravotnický projekt – 2006
Nemocniční úřad Hong Kongu získal cenu informačních a komunikačních technologií asijsko-tichomořské oblasti v kategorii zdravotnictví za svůj systém zpracování záznamů o pacientech obsahující distribuci rentgenových snímků, což je komplexní sklad klinických dat postavený na integrační platformě Informatica PowerCenter. APICTA je mezinárodní program navržený s cílem podpořit inovace a kreativitu v oblasti ICT a propagovat ekonomické a obchodní vztahy.
  CIO: Ceny za hodnotu v rámci podniku – 2006
Veřejné školy v regionu Fairfax County ve Virginii získaly tuto žádanou cenu časopisu CIO Magazine za svou patentovanou Knihovnu pro podporu rozhodování v oblasti vzdělávání, což je rozsáhlý sklad vzdělávacích informací vystavěná na datově integrační platformě Informatica PowerCenter, která má pomoci školskému systému zajistit soulad s novým federálním zákonem, který řeší, aby žádné dítě nebylo omezeno ve vzdělávání.
© 2010 INFA Partner, s.r.o                    Kontaktujte nás |Mapa stránek