Získejte data, která potřebujete pro testování, během pár minut!

 
 

Grid-Tools, vedoucí dodavatel v oblasti Test Data Management, nabízející kompletní řešení pro tradiční i agile vývoj, vyřešil problém s rychlou extrakcí koherentních datových setů z více backendových systémů. Společnost Grid-Tools představila novou funkcionalitu nazvanou “Data Cloning”, jež je součástí klíčového produktu “Datamaker”. Softwarový balík nyní obsahuje funkci, umožňující vytáhnout menší segmenty ucelených testovacích dat z různých produkčních i vývojových systémů a klonovat tato data do dalších systémů. Funkce klonování dat může přesouvat data z produkce do vývoje nebo mezi vývojovými prostředími. Data mohou být naklonována vícekrát, což uživateli umožňuje vytváření více kopií důležitých dat.

 

Mnoho produktů, které nabízejí jiné společnosti v tomto odvětví, je založeno na komplexním přesunu dat, který je pomalý, složitý a těžkopádný pro koordinaci. Interaktivní nástroje od “Grid-Tools” jsou schopny dodat potřebná data během několika minut.

 

Huw Price, generální ředitel společnosti Grid-Tools, řekl: “Schopnost klonovat vybraná data jednoduše z jednoho systému do jiného otevírá novou cestu pro práci ve vývojových a testovacích týmech. Jak velikost a komplexnost systémů roste, agilita vývoje trpí. Projekty jsou často opožděné a kvalita aplikací také není tak dobrá, jak by měla, právě kvůli nedostatku dobrých testovacích dat.”

 

Tato nová funkčnost klonování dat v nástroji “Datmaker” umožnujě uživatelům definovat, která data potřebují napříč různými systémy a poté sestavit malé "data mining" extrakty pro kopírování a klonování těchto specifických dat do vývojových nebo QA systémů.

 

Během klonování jsou datům přiřazeny nové klíče, data jsou maskována, takže výsledkem jsou bezpečná data konzistentí skrze více systémů a aplikací. Výsledkem tohoto inteligentního klonování dat je mnohem lepší integrovanost. Huw Price dodává: “Funkcionalita 'testovací data na vyžádání' redukuje potřebu kopírovat objemná  množství maskovaných dat tak často.

Uživatelé mohou žádat specifické sety dat, která okamžitě potřebují, prostřednictvím online portálu.

 

Huw Price také řekl: “Schopnost klonovat datové sety vícekrát umožňuje QA opakovat komplexní a důležité testy několikrát. Data jsou často testováním znehodnocena a proto možnost replikovat data několikrát je neocenitelná a revoluční funkcionalita pro test data management.”

 
© 2010 INFA Partner, s.r.o                    Kontaktujte nás |Mapa stránek