Informatica PowerExchange je certifikována pro integraci s platformou SAP HANA®

Řešení Informatica ILM Nearline získalo také certifikaci pro integraci se SAP NetWeaver®

 
 

Společnost Informatica (Nasdaq:INFA), vedoucí nezávislý dodavatel software pro integraci dat, dnes oznámila, že Informatica PowerExchange 9.5.1 získala certifikaci od společnosti SAP pro  integraci s platformou SAP HANA®. (Klikněte  sem pro SAP certifikaci). Navíc, Informatica ILM Nearline 6.1A byla rovněž certifikován pro integraci s technologickou platformou SAP NetWeaver® .

“Nyní, když je PowerExchange certifikována pro integraci se SAP HANA, se mohou zákazníci spolehnout na robustní integrační řešení pro optimalizaci jejich  podnikové architektury pro SAP HANA,”řekl Todd Goldman, vice prezident a genereální manažer Informatica Enterprise Data Integration. “Nové certifikace dále upevňují  naši spolupráci se společností SAP, a Informatica PowerExchange rozšiřuje rozsáhlý seznam řešení Informatica, která přinášejí hodnotu tisícům společných zákazníků společností SAP a Informatica.”

Zákazníci společnosti Informatica mohou nyní číst, zapisovat a aktualizovat dat v SAP HANA použitím PowerExchange 9.5.1. Informatica PowerExchange 9.5.1 umožňuje nativní napojení na SAP HANA. PowerExchange také může provádět hromadné vkládání dat, detekci změn v datech a inkrementální nahrávání dat do SAP HANA.  

Informatica ILM Nearline je řešení určeno pro pomoc IT organizacím s řízením růstu jejich dat. Navrženo pro prostředí využívající aplikace SAP NetWeaver Business Warehouse (SAP NetWeaver BW). Informatica ILM Nearline v6.1A  těží z certifikované integrace s platformou SAP NetWeaver BW.

“Cílem Informatica ILM Nearline je redukce nákladů na uložení dat, která ale zůstávají stalé on-line dostupná. ” řekl Adam Wilson, seniors vice prezident a generální manažer Informatica ILM. “Jak objemy dat stále narůstají, řešení významně snižuje náklady na jejich správu pro organizace, které používají SAP NetWeaver Business Warehouse.”
 
© 2010 INFA Partner, s.r.o                    Kontaktujte nás |Mapa stránek