Informatica je hodnocena jako lídr v “Gartner Magic Quadrant for Master Data Management pro zákaznická data”

 
 

Redwood City, California, 21. října 2013 -

 

Společnost Informatica, vedoucí nezávislý dodavatel software pro integraci dat, dnes oznámila, že byla analytickou společností  Gartner vyhodnocena jako lídr v reportu “Magic Quadrant for Master Data Managment of Customer Data Solution”.

 

Kompletní report obsahující magic quadrant je dostupný zde:

http://www.informatica.com/us/magic-quadrant-MDM

 

Bill O´Kane, ředitel pro výzkum ve společnosti Gartner říká: “Schopnost vytvářet a udržovat jednotnou, důvěryhodnou a sdílenou bázi zákáznických master dat, je čím dál více chápáno jako zakladní požadavek pro podporu business procesů a rozhodování v komerčních i nekomerčních organizacích .

 

V reportu je uvedeno: ”Trh s řešeními pro  MDM zákaznických dat v roce 2012 zdravě rostl. Byly realizovány nové akvize a pokračovala integrace  předchozích akvizicí vedoucích dodavatelů. Objevily se nové vize na propojení MDM a sociálních dat.”

 

Dále se uvádí, že: “Investice do řešení MDM pro zákaznická data pokračuje ve všech vertikálách, včetně státního sektoru. Odvětví služeb (jako je finančnictví a zdravotnictví) a státní správa mají tendenci se soustředit na zákaznickou doménu dat (vyjímkou jsou některé sektory finančnictví, které se zaměřují na cenné papíry). Naproti tomu produktově orientované firmy se zajímají o celou škálu datových domén (například produkt, dodavatel a zákazník). Do MDM řešení pro zákaznická data se investuje globálně, převážně však velkými společnostmi.”

 

Informatica MDM využívá flexibilní, modelově řízený přístup k problematice MDM, zajišťující pokrytí různorodých potřeb zákazníků. Tento praxí ověřený přístup pro multidoménová MDM řešení vyzbrojuje business uživatele kvalitními, konsolidovanými a důvěryhodnými klíčovými daty (zákazníci, produkty, partneři, dodavatelé) a jejich vzájemnými vazbami..

 

Dennis Moore, viceprezident společnosti Informatica pro Master Data Management uvádí: “Během posledních pár let si podniky uvědomily, že lepší kvalita master dat přináší lepší výsledky v byznisu. Vedoucí pozice Informatiky mezi dodavateli MDM řešení, znovu potvrzená společností Gartner, umožňuje našim zákazníkům poskytovat lepší služby pro své zákazníky, zavádět rychleji nové produkty a mít lepší informace pro manažerská rozhodnutí.”

 
© 2010 INFA Partner, s.r.o                    Kontaktujte nás |Mapa stránek